Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » SafeIP 2.0.0.2615

SafeIP

2.0.0.2615
zabezpieczające
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
16.09.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
7279 (89 w tym miesiącu)
Opis SafeIP 2.0.0.2615
 
 

SafeIP to bezpłatne narzędzie do ukrywania adresu IP i ochrony tożsamości użytkownika w sieci internetowej. Za jego pomocą uzyskamy, bezpłatny adres IP, umożliwiający wygodne i bezpieczne przeglądanie stron internetowych. SafeIP pozwala zachować anonimowość oraz zabezpieczy wszystkie dane użytkownika.

SafeIP chroni tożsamość użytkownika, poprzez wyłączenie adresu IP i zastąpienie go wirtualnym numerem sieciowym, który zapewni ścisłą ochronę tożsamości użytkownika podczas przeglądania stron internetowych i for, a także w czasie korzystania z poczty elektronicznej i gier online. Szyfruje cały ruch w internecie i pozwala wybrać dowolną lokalizację IP z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji czy z Polski.

Oprócz tego blokuje reklamy, malware i inne złośliwa oprogramowania. Chroni śledzenie ciasteczek, nagłówek Referer i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z WiFi. Posiada też narzędzia do optymalizacji internetu, za pomocą którego możemy przyśpieszyć przesyłanie strumieniowych treści i plików z P2P.

Zobacz poradnik do programu:

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
18 Luty 2018 23:22
sam się wyłącza
POKAŻ ()

Facebook