Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » SX System Suite 2.5

SX System Suite

2.5
zabezpieczające
Rozmiar:
12.53 MB
Aktualizacja:
14.10.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows NT/2003/XP/Vista/7/8
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
762 (8 w tym miesiącu)
Opis SX System Suite 2.5
 
 

SX System Suite to kompletny zestaw narzędzi monitorujących i wykrywających różne szkodniki zalegające w systemie operacyjnym. Za ich pomocą możemy przeprowadzić dogłębną analizę systemu operacyjnego, w celu wykrycia wirusów i malware. Oprócz tego monitorują wszystkie aktywne procesy działające w tle systemu, wykrywają i usuwają spyware w bibliotece DLL, identyfikują złośliwe oprogramowanie w usługach (Services), a także sprawdzają wszystkie pobierane dane z internetu.

W skład pakietu SX System Suite wchodzą następujące komponenty:

  • Exe Scan – bezpłatne narzędzie do wykrywania nieprawidłowości w plikach wykonywalnych EXE. Skanuje plik i sprawdza/weryfikuje ich sumy kontrole.
  • Spy DLL Remover – specjalistyczne narzędzie do wykrywania aplikacji szpiegowskich i rootkitów w ukrytych plikach DLL.
  • Spy BHO Remover – to zaawansowana aplikacja do wykrywania i usuwania złośliwego BHO (Browser Helper Objects), które znane są jako wtyczki stworzone dla poszczególnych przeglądarek internetowych.
  • Proc Net Monitor – darmowe oprogramowanie do monitorowania i analizowania ruchu sieciowego (monitoruje aktywne procesy wysyłające i pobierające dane z sieci).
  • Stream Armor – wykrywa ukryte, alternatywne strumienie danych ADS i usuwa je z systemu operacyjnego
  • Show Windows – to przydatne narzędzie do zarządzania wszystkimi procesami uruchomionymi w systemie (wiersz poleceń).
  • VirusTotal Scanner - to bezpłatny skaner antywirusowy, przeznaczony do szybkiego skanowania plików przechowywanych na dysku twardym. Program współpracuje z usługą internetową VirusTotal.com, która dokładnie analizuje podejrzane pliki i wykrywa w nich różne zagrożenia z sieci.
  • Download Hash Verifier – darmowe narzędzie do weryfikowania integralności pobranego pliku z internetu.
  • Advanced Win Service Manager – specjalistyczne narzędzie do przeprowadzania inteligentnej analizy usług systemowych w Windows. Wykrywa i usuwa szkodniki oraz rootkity.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook