Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Remo Privacy Cleaner Free Edition 1.0.0.35

Remo Privacy Cleaner

Free Edition 1.0.0.35
zabezpieczające
Rozmiar:
10.4 MB
Aktualizacja:
21.04.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
792 (12 w tym miesiącu)
Opis Remo Privacy Cleaner Free Edition 1.0.0.35
 
 

Remo Privacy Cleaner to bezpłatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego oczyścimy wszystkie pozostałości po aktywności użytkownika. Aplikacja dogłębnie wyszukuje wszystkie dane związane z aktywnością użytkownika i następnie je całkowicie usuwa. W tym wypadku nie tylko zabezpiecza prywatne dane użytkownika, ale również usuwa z dysku twardego zbędne i niepotrzebne pliki, które spowalniają pracę całego komputera.

W programie znajdziemy funkcję „One Click Clean”, która zaledwie jednym kliknięciem myszki automatycznie wykona wszystkie czynności dostępne w aplikacji. Wśród dostępnych narzędzi warto wymienić moduł do wyszukiwania i usuwania śmieci zalegających na dysku twardym (katalogi tymczasowe, historia uruchamianych dokumentów i plików, kosz systemowy i dane zapisane w schowku systemowym).

Na szczególną uwagę zasługuje kolejne narzędzie, które wyszukuje zbędne dane w zainstalowanych przeglądarkach internetowych i następnie je całkowicie usuwa. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze przeglądarki – Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari czy Opera Browser. Narzędzie te usuwa ciasteczka (cookies), historię przeglądanych stron, cache, a także oczyszcza plik index.dat. 

Remo Privacy Cleaner zawiera też możliwość trwałego usuwania danych z dysku twardego, bez możliwości ich przywrócenia (nawet przy użyciu zaawansowanych narzędzi do przywracania danych). Program usuwa pliki nadpisując je innymi danymi lub zerami. Ewentualnie istnieje też możliwość skorzystania z darmowego algorytmu DOD 5220.22.M.

Uwaga:

Program Remo Privacy Cleaner dostępny jest za darmo ale z licznymi ograniczeniami. Wyłączono możliwość korzystania z większej ilości algorytmów podczas permamentnego usuwania plików. Oprócz tego wyłączono funkcję do oczyszczania zainstalowanych aplikacji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook