Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Privacy Optimizer 1.1

Privacy Optimizer

1.1
zabezpieczające
Rozmiar:
8.8 MB
Aktualizacja:
18.01.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
695 (14 w tym miesiącu)
Opis Privacy Optimizer 1.1
 
 

Privacy Optimizer Free to bezpłatne oprogramowanie do ochrony prywatności użytkownika. Za jego pomocą możemy zwiększyć bezpieczeństwo komputera podczas korzystania z internetu, a także zabezpieczyć własne prywatne dane przed hakerami oraz aplikacjami szpiegowskimi.

Korzystając z programu Privacy Optimizer zoptymalizujemy ustawienia systemu, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych danych. Zablokujemy szkodliwe i podejrzane procesy, które mogą szpiegować lub nawet uszkodzić komputer. Zablokujemy niechcane i niebezpieczne witryny internetowe, a także uchronimy nasze pliki i foldery przed hakerami.

Privacy Optimizer idealnie nadaje się do ukrywania własnej tożsamości w internecie. Ukrywa prawdziwy adres IP, zamieniając go na fałszywy. Dzięki temu możemy bezpieczniej przeglądać strony internetowe oraz wykonywać szereg innych czynności w internecie.

Uwaga:

Program Privacy Optimizer dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia. Wyłączono możliwość korzystania z menadżera haseł i kart kredytowych oraz zablokowano wiele innych funkcji, które możemy aktywować pobierając inną wersję programu w wersji próbnej (14 dni darmowego testowania ) lub pełnej (wymagany zakup licencji). Wszystkie wymienione róznice pomiędzy poszczególnymi wersjami programu znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook