PeStudio

9.48
zabezpieczające
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
02.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
4036 (49 w tym miesiącu)
Opis PeStudio 9.48
 
 

PeStudio to bezpłatne narzędzie do przeprowadzania analizy statycznej plików na komputerze. Za jego pomocą możemy sprawdzić i odczytać najważniejsze informacje z plików wykonywalnych typu EXE, a także z innych danych DLL, OCX, SYS, MUI , CPL, AX itp.

Użytkownicy mogą odczytać najważniejsze parametry techniczne danego pliku, a także uzyskać o nim niezbędne informacje związane z bezpieczeństwem. W tym celu, program PeStudio został wyposażony w specjalny moduł VirusTotal, za pomocą którego dowiemy się czy dany plik jest zainfekowany i szkodliwy dla komputera. Wystarczy przesłać odpowiedni plik do usługi VirusTotal, a po chwili uzyskamy szczegółowe informacje odnośnie wirusów.

PeStudio pomoże nam odczytać czy dana aplikacja korzysta z funkcji ASLR i DEP (Data Execution Prevention), a także dowiemy się jaka jest aktualna wersja przeglądanego pliku. Oprócz tego możemy się dowiedzieć czy dany plik posiada jakiekolwiek zabezpieczania systemu oraz czy nawiązuje połączenia z internetem. PeStudio to doskonałe narzędzie do sprawdzania danych pod względem wirusów i innych malware.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook