Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » PC Security Test 11.0.1

PC Security Test

11.0.1
zabezpieczające
Rozmiar:
1.6 MB
Aktualizacja:
02.06.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/2003/Vista/2008/7
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
775 (9 w tym miesiącu)
Opis PC Security Test 11.0.1
 
 

PC Security Test to darmowy program przeznaczony do sprawdzania komputera pod kątem zabezpieczeń. Aplikacja sprawdza zabezpieczenia w komputerze przed wirusami, programami szpiegowskimi i hakerami. Użytkownicy mogą w prosty sposób kontrolować efektywność pracy programów zabezpieczających zainstalowanych na komputerze – skanery, moduły antywirusowe i zapory ogniowe.

Program symuluje działanie wirusa, aplikacji szpiegowskich i ataków cyberprzestępców. Dzięki temu sprawdzimy czy system operacyjny jest bezpieczny przed szkodnikami i hakerami. Oprócz tego dowiemy się również czy zainstalowane oprogramowania zabezpieczające są skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu.

PC Security Test sprawdza pocztę elektroniczną, przeglądarki internetowe, a także skutecznie przeprowadza analize wszystkich otwartych portów. Po wykonaniu skanowania, wyświetla szczegółowe informacje odnośnie zabezpieczeń i zaznacza w podpunktach, które elementy w systemie wymagają udoskonalenia – w celu zwiększenia bezpieczeństwa całego komputera.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook