Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Mirage Anti-Bot 3.0.2

Mirage Anti-Bot

3.0.2
zabezpieczające
Rozmiar:
1.98 MB
Aktualizacja:
14.04.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
798 (11 w tym miesiącu)
Opis Mirage Anti-Bot 3.0.2
 
 

Mirage Anti-Bot to niewielkie, darmowe i bardzo przydatne oprogramowanie służące do automatycznego blokowania potencjalnie niebezpiecznych i zainfekowanych stron internetowych. Aplikacja posiada prosty i intuicyjny interfejs graficzny API, który jest w pełni kompatybilny z systemami Windows.

Program działa ukrywając się zasobniku systemowym i podczas przeglądania witryn internetowych, blokuje niebezpieczne i zainfekowane strony internetowej (adresy URL) przed szkodliwymi aplikacjami typu  botnet SpyEye, Palevo czy ZeuS. Podczas ochrony systemu, Mirage Anti-Bot łączy się zdalnie z serwerem www.abuse.ch i pobiera najważniejsze dane o zagrożeniu oraz następnie modyfikuje zawartość plików HOSTS.

Użytkownicy mogą tworzyć własne reguły blokowania potencjalnie niebezpiecznych witryn. Dzięki temu aplikacja może służyć również jako kontrola rodzicielska i chronić dzieci lub inne osoby przed niepożądanymi serwisami internetowymi (na przykład przed pornografią lub nielegalnymi stronami internetowymi). Nie zabrakło w nim również automatycznego tworzenia raportów z listą zablokowanych stron, a także wbudowanego edytora filtrów, za pomocą którego można stworzyć listę szkodliwych stron i hostów.

Do poprawnego działania programu, należy aktywować uprawnienia administratora. W tym wypadku należy uruchamiać program klikając prawym przyciskiem myszki na aplikację, a następnie z wyświetlonego menu kontekstowego wybrać opcję „Uruchom jako Administrator”.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook