Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » KillEmAll 21.12.21.1

KillEmAll

21.12.21.1
zabezpieczające
Rozmiar:
7 MB
Aktualizacja:
22.12.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1087 (61 w tym miesiącu)
Opis KillEmAll 21.12.21.1
 
 

KillEmAll to niewielkie i podręczne narzędzie, służące do błyskawicznego wyłączania wszystkich zbędnych procesów działających w tle systemu operacyjnego. Głównym zadaniem programu jest wyłączenie aktywnych procesów, które są zbędne dla systemu i mogą stanowić zagrożenie typu spyware, malware itp. Podczas oczyszczania, aplikacja KillEmAll omija wyłącznie podstawowe procesy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu operacyjnego.

Program KillEmAll to doskonałe rozwiązanie do zwalczania fałszywych procesów i innych złośliwych aplikacji działających w tle systemu. Obsługa programu jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej. Po jego uruchomieniu automatycznie rozpocznie się proces oczyszczania i wyłączania zbędnych procesów. Natomiast po zakończeniu skanowania i oczyszczania, otrzymamy szczegółową listę z procesami, które nadal są aktywne i nie stanowią zagrożenia dla systemu operacyjnego.

Oprócz tego istnieje też możliwość przesyłania procesów do usługi internetowej VirusTotal, w celu sprawdzenia czy nie stanowi zagrożenia dla systemu. W programie nie mogło również zabraknąć dodatkowej funkcji do usuwania procesów z systemu Windows.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook