Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » GiliSoft Privacy Protector 10.1

GiliSoft Privacy Protector

10.1
zabezpieczające
Rozmiar:
3.66 MB
Aktualizacja:
27.02.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1302 (9 w tym miesiącu)
Opis GiliSoft Privacy Protector 10.1
 
 

GiliSoft Privacy Protector to kompletny pakiet zabezpieczający prywatne dane użytkownika. Privacy Protector jest potężnym i niezawodnym programem zapewniającym skuteczną ochronę danych osobowych. Chroni system przed hakerami i innymi niebezpieczeństwami czyhającymi w internecie.

Program zwalcza również wirusy, trojany i aplikacje szpiegowskie, które mogą uszkodzić lub wykraść prywatne dane z komputera. GiliSoft Privacy Protector może bezpiecznie wyczyścić wszystkie ślady aktywności użytkownika, a także skutecznie ukryć prywatne pliki, foldery i dyski, które będą niewidoczne dla pozostałych użytkowników (nawet w trybie awaryjnym).Aplikacja blokuje również dostęp do wybranych danych użytkownika (chronione są specjalnym hasłem). Nikt nie może ich otworzyć, odczytać, zmodyfikować, usunąć ani skopiować do innej lokacji.

GiliSoft Privacy Protector chroni nie tylko dokumenty, ale również gry, pliki wideo, zdjęcia czy muzykę. Podczas oczyszczania pozostałości po aktywności użytkownika, program usuwa dane z pamięci przeglądarek internetowych, czyści cache i usuwa cookies. Wymazuje dane historii i dokumentów w systemie. Kasuje śmieci w koszu systemowym, a także pliki w katalogach tymczasowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook