Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Deep Freeze 8.62.070.5630

Deep Freeze

8.62.070.5630
zabezpieczające
Rozmiar:
45 MB
Aktualizacja:
09.12.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2739 (53 w tym miesiącu)
Opis Deep Freeze 8.62.070.5630
 
 

Deep Freeze to innowacyjne oprogramowanie firmy Faronics, które zamraża i zarazem zapamiętuje partycję dysku twardego. Dzięki temu, po zainstalowaniu opisywanego programu, możemy wykonywać „ryzykowne” operacje i czynności w systemie operacyjnym.

To niezwykle przydatne oprogramowanie dla początkujących użytkowników, którzy zaczynają się dopiero uczyć obsługi komputera oraz systemu operacyjnego. Oprócz tego, Deep Freeze pozwala na instalację potencjalnie niebezpiecznych aplikacji, nie obawiając się o zainfekowaniu komputera przez wirusa, trojana czy innego szkodnika. Dotyczy to również przeglądania ryzykownych i niebezpiecznych witryn internetowych. Po wyłączeniu lub zresetowaniu systemu, wszystkie wprowadzone zmiany i ustawienie w systemie po ponownym uruchomieniu komputera zostaną automatycznie usunięte.

Deep Freeze dostępny jest w wersji testowej i możemy go testować przez okres 30 dni. Dodatkowo aby wywołać ikonę programu z zasobnika systemowego, należy kliknąć na nią z wciśniętym klawiszem SHIFT.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook