Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Crystal Anti-Exploit Protection 2012 0.1 Beta

Crystal Anti-Exploit Protection

2012 0.1 Beta
zabezpieczające
Rozmiar:
4.24 MB
Aktualizacja:
04.12.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
770 (15 w tym miesiącu)
Opis Crystal Anti-Exploit Protection 2012 0.1 Beta
 
 

Crystal Anti-Exploit Protection (CrystalAEP) – to darmowe i zaawansowane oprogramowanie, zapewniające skuteczną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami z sieci (wirusy, malware). Jego głównym zadaniem jest ochrona systemu przed exploitami.

W odróżnieniu od innych programów antywirusowych, Crystal Anti-Exploit Protection nie rozpoznaje zagrożenia na podstawie pobranych danych odnośnie sygnatur i jest w pełni kompatybilne z pozostałymi aplikacjami antywirusowymi zainstalowanymi w systemie. CrystalAEP monitoruje określone przez użytkownika aplikacje - na przykład przeglądarki internetowe, które są narażone na różne złośliwe wirusy i inne złośliwe oprogramowania. Przeprowadza dokładną kontrolę podczas włączonej przeglądarki internetowej i zapewnia skuteczną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami, które mogą przedostać się i zainfekować cały system operacyjny.

Crystal Anti-Exploit Protection służy przede wszystkim do ochrony komputera przed exploitami zwanymi „drive-by-download”, które są bardzo niebezpieczne i infekują system, w momencie gdy użytkownik odwiedzi zawirusowaną stronę internetową i wyświetlą się na ekranie monitora dziwne błędy oraz komunikaty. CrystalAEP monitoruje nie tylko przeglądarki internetowe, ale także klienty poczty elektronicznej i inne aplikacje multimedialne, które zdalnie łączą się z internetem. W programie znajdziemy cztery różne poziomy zabezpieczenia.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook