Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Bot Revolt 1.4.3

Bot Revolt

1.4.3
zabezpieczające
Rozmiar:
13.4 MB
Aktualizacja:
04.03.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1646 (31 w tym miesiącu)
Opis Bot Revolt 1.4.3
 
 

BotRevolt Anti-Malware Free Edition to bezpłatne narzędzie do blokowania potencjalnie niebezpiecznych i szkodliwych połączeń w internecie. Aplikacja monitoruje w czasie rzeczywistym wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia sieciowe, a następnie automatycznie blokuje połączenia, które mogą stanowić zagrożenie dla komputera.

Aplikacja Bot Revolt Anti-Malware skutecznie chroni system operacyjny, monitorując i blokując wszystkie połączenia. Zapobiega infekcjom wirusów i złośliwego oprogramowania, a także zabezpiecza komputer przed atakami cyberprzestępców i hakerów. Bot Revolt Anti-Malware skanuje wychodzące i przychodzące połączenia sieciowe co 0,002 sekundy i wyświetla wszystkie połączenia na ekranie głównym – tworząc szczegółową listę z wynikami.

Program Bot Revolt Anti-Malware Free Edition wyświetla status połączenia (bezpieczny, szkodliwy), źródło i adres IP, a także podaje protokół sieciowy każdego wychodzącego i przychodzącego połączenia. Oprócz tego istnieje możliwość przeglądania historii połączeń i dostosowania ustawień związanych z monitoringiem wirusów czy złośliwego oprogramowania.

Kolejną zaletą programu jest wbudowana technologia zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo komputera przed różnymi aplikacjami zainstalowanymi na komputerze. Bot Revolt Anti-Malware Free Edition monitoruje również aplikacje, które automatycznie nawiązują nieznane połączenia z internetem.

Uwaga:

Bot Revolt Anti-Malware Free Edition dostępny jest za darmo ale posiada liczne ograniczenia. Wyłączono możliwość aktualizacji bazy danych oraz korzystanie z aplikacji w trybie Incognito.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook