Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Autorun Angel 1.0.56

Autorun Angel

1.0.56
zabezpieczające
Rozmiar:
1.2 MB
Aktualizacja:
28.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1341 (44 w tym miesiącu)
Opis Autorun Angel 1.0.56
 
 

Autorun Angel to niewielki i bezpłatny menedżer do zarządzania wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym. Chroni komputer przed aplikacjami szpiegowskimi i innymi szkodliwymi programami. Osoby korzystające z aplikacji mogą w prosty i szybki sposób sprawdzić, które aplikacje uruchamiające się automatycznie po włączeniu komputera mogą stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla systemu oraz całego komputera.

Oprogramowanie przeprowadzana dogłębną analizę w sekcji autorun i wyświetla wszystkie aktywne aplikacje, sterowniki i inne obiekty, uruchamiające się wraz z komputerem. Autorun Angel korzysta z nowoczesnego silnika NictaTech Anti-Virus Cloud Engine, stworzonego przez samego producenta oprogramowania. Oprócz tego obsługuje innowacyjną technologię chmury, za pomocą której w czasie rzeczywistym łączy się z bazą danych znajdującej się na serwerze oprogramowania i pobiera niezbędne informacje odnośnie naszych plików (oczywiście wymagane jest stałe połączenie z internetem).

Autorun Angel skanuje i wyświetla listę aktywnych usług systemowych, sterowników oraz aplikacji. Podaje ich pełną nazwę, źródło, status oraz miejsce docelowe w rejestrze systemowym. Autorun Angel to oprogramowanie niezbędne dla użytkowników korzystających z podejrzanych serwisów internetowych lub pobierających dane z nieznanych źródeł.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook