Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Anvi Rescue Disk 1.1

Anvi Rescue Disk

1.1
zabezpieczające
Rozmiar:
107.79 MB
Aktualizacja:
05.05.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
LiveCD
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2330 (21 w tym miesiącu)
Opis Anvi Rescue Disk 1.1
 
 

Anvi Rescue Disk to bezpłatne oprogramowanie do wykrywania i usuwania szkodników zainfekowanych w systemie operacyjnym. Program dostępny jest w postaci dysku ratunkowego (obraz ISO), który może być uruchamiany bezpośrednio z płyty CD lub pamięci flash (urządzenia podłączane za pośrednictwem złącza USB).

Anvi Rescue Disk usuwa wszystkie rodzaje wirusów oraz inne szkodniki, które zainfekowały system operacyjny oraz sektor rozruchowy. Idealnie nadaje się do usuwania wirusów, których nie można usunąć w tradycyjny sposób (z poziomu systemu operacyjnego). Czasami może zdarzyć się sytuacja, że po zainfekowaniu naszego komputera przez wirusa – nie możemy uruchomić systemu ani jego trybu awaryjnego. W tym wypadku warto skorzystać z oprogramowania Anvi Rescue Disk, który uruchamia się automatycznie po włączeniu komputera (przed włączeniem systemu) i usuwa wszystkie zagrożenia w postaci wirusów lub innych niebezpiecznych szkodników.

Anvi Rescue Disk bazuje na systemie Linux (CDlinux i Xfce). Jego obsługa jest banalnie prosta. Po uruchomieniu programu wybieramy odpowiedni język i następnie rozpoczynamy proces skanowania i usuwanai wirusów oraz przy użyciu dodatkowych narzędzi - naprawiamy wszystkie szkody jakie wyrządziły szkodniki.

Warto dodać, że oprogramowanie nawiązuje połączenie z internetem, ponieważ korzysta również z technologii chmury (podczas skanowania dysku twardego). Oprócz tego posiada trzy tryby skanowania, za pomocą których przeskanujemy cały komputer lub wybraną lokację na dysku twardym.

Wraz z programem w formacie ISO otrzymujemy też osobną aplikację do nagrywania programu na różne urządzenia USB.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook