Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki pozostałe » iSpring Suite Max 10

iSpring Suite Max

10
wtyczki pozostałe
Rozmiar:
3.8 MB
Aktualizacja:
08.09.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
wtyczki pozostałe
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
3353 (54 w tym miesiącu)
Opis iSpring Suite Max 10
 
 

iSpring Suite to dodatek do programu PowerPoint, pozwalający na dodatkowe ożywienie tworzonych prezentacji za pomocą przeróżnych rodzajów środków przekazu jak interaktywne książki 3D, rebusy, quizy czy nagrania audio-wideo. Rozszerzenie wzbogaca produkt Microsoftu o możliwość zamieszczenia zawartości z serwisu YouTube bezpośrednio do tworzonej prezentacji.

Proces budowania narracji uzależniony jest od wielu zmiennych, w tym częstotliwości przewijania slajdów czy ich typu. Prawdziwym wyróżnikiem jest możliwość projektowania zabaw, łamigłówek oraz quizów. Polega to na doborze odpowiedniego schematu graficznego, zestawu pytań oraz towarzyszących im ilustracji. Co więcej można ustalić maksymalną dozwoloną ilość prób odpowiedzi na dane pytanie czy też dodać system ich punktowania. W grę wchodzi również system tzw. punktów ujemnych.

Dodatek pozwala na tworzenie quizów rozmaitego rodzaju np. tak lub nie, z wyborem krótkiej odpowiedzi, wypełnianie pustych pól, pytania z możliwością wielokrotnego wyboru czy takich, wymagających dłuższej pisemnej wypowiedzi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook