Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki pozostałe » Outlook4Gmail 5.3.3

Outlook4Gmail

5.3.3
wtyczki pozostałe
Rozmiar:
10 MB
Aktualizacja:
03.11.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
wtyczki pozostałe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2204 (62 w tym miesiącu)
Opis Outlook4Gmail 5.3.3
 
 

Outlook4Gmail to aplikacja do przeprowadzania synchronizacji utworzonych kontaktów w programie Outlook i kalendarzy znajdujących się na koncie elektronicznym Gmail. Aplikacja wymaga zainstalowanego programu pocztowego Microsoft Outlook.

Outlook4Gmail działa w formie wtyczki (dodatku) do programu pocztowego Outlook. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób synchronizować kontakty z utworzonej książki adresowej, w której znajdować się będą najważniejsze dane osobowe – Imię i nazwisko, nazwa firmy, telefony, adresy e-mail, adresy zamieszkania, data urodzenia oraz inne niezbędne notatki.

Istnieje możliwość przeprowadzania jednej synchronizacji, czyli aktualizowanie książki w Gmailu lub w programie Outlook. Natomiast wybierając opcję z synchronizacją dwukierunkową – wówczas zaktualizujemy wszystkie nasze konta. Program przewiduje różne sposoby synchronizacji kalendarzy – importowanie kalendarza z Google do programu Outlook, eksportowanie kalendarza z programu pocztowego do Gmaila lub tworzenie nowych kalendarzy.

Uwaga:

Program dostępny jest w darmowej oraz płatnej wersji. Wersja darmowa posiada ograniczoną ilość funkcji, ale możemy z aplikacji korzystać bez limitu czasowego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook