Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki pozostałe » Giegieo 1.0.2

Giegieo

1.0.2
wtyczki pozostałe
Rozmiar:
8.24 MB
Aktualizacja:
16.12.2010
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista
Kategoria:
wtyczki pozostałe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1037 (17 w tym miesiącu)
Opis Giegieo 1.0.2
 
 

 

Giegieo łączy funkcjonalności programu Microsoft Office Outlook i komunikatora Gadu Gadu. Dzięki niemu możemy łatwiej i szybciej komunikować się z osobami w Outlooku.
 
Giegieo wyświetla statusy osób bezpośrednio w programie Outlook, dzięki czemu zawsze wiemy, które osoby są dostępne. Statusy wyświetlane są zarówno dla kontaktów programu Outlook jak i dla osób, do których piszemy lub od których odbieramy wiadomości email. Jeśli osoby te są dostępne, możemy szybko rozpocząć z nimi rozmowę GG, wysłać SMS-a lub zadzwonić.
 
Wersja 1.0.0 to wersja, w której poprawiona została między innymi stabilność aplikacji. Ulepszeniu uległ mechanizm odpowiedzialny za dopasowanie kontaktów MS Outlook do kontaktów Gadu Gadu podczas operacji importu znajomych z GG do Outlooka. Wersję Release wyróżniają od wersji BETA nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich stanowi integracja Giegieo z popularnym lokalizatorem internetowym Zumi. Dzięki tej współpracy możliwe jest szybkie wyświetlenie mapy dla kontaktu Outlooka, u którego zdefiniowano adres zlokalizowany na terenie Polski.
 
Kolejną nowością jest wsparcie dla Business Contact Managera 2007. Kontaktom zdefiniowanym w BCM 2007 będzie można nadawać numery GG, w szybki sposób nawiązać rozmowę, oraz wysłać SMS. Używając Giegieo szybko wyślesz SMS do kontaktu w Outlooku, który ma wpisany numer telefonu komórkowego. Możliwe jest wysłanie wiadomości do operatorów Plus GSM, Orange, Era.
 
Giegieo jest darmowym dodatkiem dla programu Office Outlook w wersjach 2003 i 2007. Do poprawnej pracy niezbędny jest system Windows XP lub Windows Vista. Oprogramowanie działa z Gadu Gadu 8.0, a także ze starszymi wersjami Gadu Gadu 7.x i 6.x.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook