iMacros

10.0.5
wtyczki do przeglądarek
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
300 KB
Aktualizacja:
08.11.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5853 (38 w tym miesiącu)
Opis iMacros 10.0.5
 
 

iMacros to dodatek do przeglądarek Firefox, Chrome oraz Internet Explorer pozwalający na automatyzację większości wykonywanych czynności. Zwolni on użytkownika z konieczności wypełniania formularzy, pamiętania haseł, zbierania i przesyłania danych ze zbioru stron i wielu innych powtarzających się zadań.

Każdą z wykonywanych czynności wystarczy zapisać w iMacros, a następnym razem wystarczy wcisnąć przycisk. iMacros automatycznie pobiera obrazy, pliki oraz całe strony (z obrazami lub bez). Z drugiej strony może automatycznie aktualizować dane na stronach internetowych

Nic nie stoi na przeszkodzie by używać różnorodnych zmiennych w makrach i importować dane z plików CSV. Wtyczka posiada mechanizm przełączania tzw. user agent, obsługę plików PDF oraz Flash’a i funkcje blokowania obrazów. Poprzez wykorzystanie Javascript, zapisane makra mogą wykonać nawet skomplikowane czynności.

iMacros może zostać również wykorzystane przez profesjonalistów do testowania funkcjonalności aplikacji internetowych. Polecenie STOPWATCH pozwala na precyzyjne określenie czasu odpowiedzi stron. Wsparciem objęte jest wiele elementów AJAX.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook