Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do przeglądarek » Youtube Video and Audio Downloader 1.0.8

Youtube Video and Audio Downloader

1.0.8
wtyczki do przeglądarek
Rozmiar:
147 KB
Aktualizacja:
04.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
3646 (11 w tym miesiącu)
Opis Youtube Video and Audio Downloader 1.0.8
 
 

Youtube Video and Audio Downloader to niewielkie rozszerzenie do przeglądarki internetowej Mozilla Firefox, która umożliwia pobieranie strumieni audio i wideo z różnych serwisów internetowych (na przykład z YouTube). Plugin cechuje się prostotą w obsłudze, wsparciem dla wielu formatów wideo oraz niewielkim zużyciem zasobów komputera oraz samej przeglądarki.

Po zainstalowaniu rozszerzenia Youtube Video and Audio Downloader, nie musimy ponownie uruchamiać przeglądarki. W prawym górnym rogu na pasku narzędzi pojawi się nowa ikonka, za pomocą której będziemy mogli pobierać strumienie z YouTube. Wystarczy uruchomić stronę URL z dowolnym filmem, a następnie kliknąć w nową, zainstalowaną ikonę, a program automatycznie pobierze go i zapisze na dysku twardym.

Program obsługuje następujące formaty wideo FLV, 3GP, MP4 i WebM. Oprócz tego użytkownicy mogą ustawić odpowiednią jakość obrazu – od najniższej do najwyższej (HD). Zawiera też czyste biblioteki JavaScript, aby wyodrębnić ścieżki dźwiękowe ze strumieni w formacie FLV.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook