Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do przeglądarek » WOT: Web of Trust 4.0.13.32

WOT: Web of Trust

4.0.13.32
wtyczki do przeglądarek
Rozmiar:
649 KB
Aktualizacja:
21.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3017 (55 w tym miesiącu)
Opis WOT: Web of Trust 4.0.13.32
 
 

Dodatek WOT dla Google Chrome wskazuje użytkownikowi, którym witrynom może zaufać, na podstawie doświadczeń milionów osób z całego świata.

WOT to narzędzie do opisywania i określania reputacji stron internetowych pozwalające ci podjąć decyzję, czy chcesz zaufać witrynie znalezionej podczas wyszukiwania, robienia zakupów lub surfowania w sieci.

WOT pokazuje reputację strony w prosty sposób – wyświetla światła na wzór sygnalizacji ulicznej obok wyników wyszukiwania na stronach Google, Yahoo!, Bing i wszelkich innych wyszukiwarkach. Ikony te widoczne są również przy odnośnikach na stronach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, w usługach e-mail, jak Gmail i Yahoo! Mail, a także na popularnych stronach w rodzaju Wikipedii. Klikając ikonkę światła, możesz dowiedzieć się więcej o reputacji strony internetowej i opiniach innych użytkowników. Zielone światło oznacza, że ocenili oni stronę jako zaufaną i wiarygodną, czerwone ostrzega przed potencjalnym zagrożeniem, zaś żółte oznacza, że przy korzystaniu z witryny musisz zachować ostrożność.

Oceny i opisy w WOT tworzy globalna społeczność milionów użytkowników, którzy dzielą się w ten sposób osobistymi doświadczeniami. Wykorzystywane są ponadto inne źródła, które mogą ostrzegać przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami, na jakie możesz natrafić. Możesz dzielić się doświadczeniami z innymi, dokonując ocen i pomagając w ten sposób uczynić Internet bezpieczniejszym miejscem dla każdego z nas.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook