Vysor

2.3.2
wtyczki do przeglądarek
Rozmiar:
2.42 MB
Aktualizacja:
04.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
8294 (129 w tym miesiącu)
Opis Vysor 2.3.2
 
 

Vysor to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie zawartości ekranu smartfona z Androidem na komputerze, bez względu na zainstalowany system operacyjny. Aplikacja udostępniana jest w formie rozszerzenia dla przeglądarki Google Chrome.

Po uruchomieniu wyświetlane jest okienko prezentujące listę podłączonych urządzeń wraz z wyszukiwarką. Do nawiązania łączności ze smartfonem bądź tabletem niezbędne jest ustanowienie debugowania USB, bowiem komunikacja możliwa jest jedynie po kablu. W celu aktywowania debugowania USB wystarczy kilkukrotnie szybko stuknąć numer kompilacji Androida, którą znajdziemy w ustawieniach.

Warto również zainstalować zestaw sterowników ADB, które gotowe są do pobrania ze strony producenta. Gdy połączenie zostanie ustanowione, pojawi się okienko, którego wielkość jest adekwatna do wielkości wyświetlanego obrazu. Vysor pozwala na komfortowe wprowadzanie tekstu z klawiatury, jednak nie są obsługiwane polskie znaki.

Warto również wspomnieć o możliwości udostępniania naszego urządzenia innym użytkownikom za pośrednictwem specjalnego linku. Na chwilę obecną Vysor dostępny jest w wersji beta, więc należy liczyć się z błędami w działaniu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook