Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do przeglądarek » PrivDog 4.0.27.0

PrivDog

4.0.27.0
wtyczki do przeglądarek
Rozmiar:
18 MB
Aktualizacja:
17.08.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4249 (11 w tym miesiącu)
Opis PrivDog 4.0.27.0
 
 

PrivDog to niewielkie rozszerzenie blokujące reklamy wyświetlane na stronach internetowych. Według zapewnień producenta, odczujemy nawet 50% przyrost wydajności ładowania się witryn. Wtyczka przyczynia się do zwiększenia poziomu naszego bezpieczeństwa w sieci chroniąc przed wszelkiej maści szkodliwym oprogramowaniem jak malware. Blokowane są również próby pobrania niepożądanych programów czy zaśmiecania przeglądarek paskami narzędzi (toolbarami).

PrivDog nie dopuści również aby informacje o naszej aktywności dostały się w niepowołane ręce. Obsługa rozszerzenia jest intuicyjna dzięki przemyślanie zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika.

Kliknąwszy na ikonę PrivDog widoczną w przeglądarce zlokalizowaną tuż w pobliżu paska adresu, mamy dostęp do statystyk zablokowanych zagrożeń. Po wejściu w ustawienia mamy możliwość zdecydowania jakiego typu elementy mają być blokowane. Nic nie stoi na przeszkodzie by zdefiniować listę wyjątków.

Rozszerzenie współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer czy Comodo Ice Dragon.

Uwaga!
Przeglądarka Google Chrome może generować fałszywą informację o szkodliwości tego oprogramowania. PrivDog nie instaluje żadnych szkodliwych komponentów. By rozpocząć instalację, należy kliknąć "odzyskaj złośliwy plik" w karcie Pobrane pliki i postępować według dalszych instrukcji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook