Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do przeglądarek » Pale Moon Commander 3.0.1

Pale Moon Commander

3.0.1
wtyczki do przeglądarek
Rozmiar:
402 KB
Aktualizacja:
30.07.2019
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1028 (22 w tym miesiącu)
Opis Pale Moon Commander 3.0.1
 
 

Pale Moon Commander jest rozszerzeniem przeglądarki Pale Moon oraz Mozilla Firefox. Jej podstawową rolą jest ułatwienie dostępu do zaawansowanych funkcji przeglądarek eliminując konieczność ręcznej edycji poszczególnych parametrów.

Do możliwości Pale Moon Commander uzyskamy dostęp poprzez okno z preferencjami przeglądarki. Pojawi się wówczas podzielone na kategorie okno, w którym znajdziemy opcje dotyczące ustawień graficznych, sieciowych, zarządzania wydajnością, bezpieczeństwem czy interfejsem użytkownika.

Z poziomu zakładki z ustawieniami sieciowymi mamy możliwość modyfikowania adresów, czasu opóźnienia połączenia HTTP, czy maksymalnej ilości połączeń HTTP. Można również włączyć tunelowanie i dostosowywać jego parametry.

Zakładka Grafika to nic innego jak zestaw opcji dotyczących renderowania stron, zarówno w 2D jak i 3D. To tu mamy możliwość wyboru warstw akceleracji graficznej czy poziomu antyaliasingu. Zmienimy także czcionki, i wiele innych elementów jak kontrast czy gamma.

Ustawienia dotyczące JavaScript mieszczą się z kolei w grupie Performance, a włączenie JavaScript JIT Hardening oraz pokazywanie kłódki aktywujemy poprzez kartę Security.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook