Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do przeglądarek » Adblock Plus 3.16.2

Adblock Plus

3.16.2
wtyczki do przeglądarek
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
919 KB
Aktualizacja:
24.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
432990 (339 w tym miesiącu)
Opis Adblock Plus 3.16.2
 
 

Adblock Plus jest wtyczką filtrującą zawartość wyświetlanych stron internetowych. Blokowane są wszelkie banery, wyskakujące okienka, reklamy pojawiające się w serwisach typu YouTube czy też Facebook.

Użytkownik ma możliwość skonfigurowania dodatku w taki sposób, aby wyświetlanie reklam na niektórych serwisach było dopuszczalne. Rozszerzenie posiada również możliwość blokowania komponentów stron, które gromadzą dane na temat użytkownika takie jak historia przeglądanych stron.

Niejednokrotnie zdarza się, że przeglądarka internetowa działa niestabilnie, a strony ładują się wyjątkowo wolno. Często spowodowane jest to szkodliwą działalnością programów typu malware. Adblock Plus uchroni system przed nieprzewidzianymi konsekwencjami działań wirusów oraz zabezpieczy system przed zdalnym dostępem osób trzecich. Blokowane są wszelkie domeny, które są powszechnie znane z rozprzestrzeniania trojanów robaków czy adware.

Innym czynnikiem, który wpływa zarówno na prywatność jak i komfort przeglądania sieci jest obecność odnośników do serwisów społecznościowych jak Facebook czy Twitter. Nawet, gdy popularny przycisk Lubię to nie zostanie wciśnięty, strona nadal gromadzi informacje o zwyczajach internauty. Adblock Plus uchroni użytkownika przed nieuprawnionymi próbami zdobycia jakichkolwiek informacji.
Uwaga:

Zalecamy zainstalowane dodatkowej wtyczki UltraBlock do naszej przeglądarki internetowej. 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
04 Czerwiec 2023 05:18
renowacja wanien Warszawa
POKAŻ ()

Facebook