Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do przeglądarek » AVG Secure Search

AVG Secure Search

wtyczki do przeglądarek
Rozmiar:
203 KB
Aktualizacja:
04.04.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3079 (5 w tym miesiącu)
Opis AVG Secure Search
 
 

AVG Secure Search to program do bezpiecznego przeglądania stron internetowych na komputerze. AVG Secure Search to nic innego jak wyszukiwarka, która integruje się z naszymi wszystkimi zainstalowanymi przeglądarkami internetowymi – Google Chrome, Mozilla Firefox czy Opera.

Program chroni nasz system przed zainfekowanymi stronami internetowymi oraz równeiż dodatkowo instaluje pasek narzędzi, za pomocą którego możemy wyszukiwać informacje w internecie, kontrolować swoje ustawieni prywatności, sprawdzać wiadomości na Facebooku, testować prędkość połączenia internetowego oraz uruchamiać niektóre dodatkowe aplikacje bezpośrednio z poziomu przeglądarki – Notes czy kalkulator.

Program AVG Secure Search dokładnie sprawdza każdą stronę, którą zamierzamy otworzyć i w momencie wykrycia niebezpieczeństwa ostrzega o tym użytkownika. Następnie za zgodą użytkownika blokuje do niej dostęp lub pozwala na uruchomienie szkodliwej strony internetowej. Oprócz tego możemy zarządzać też historią przeglądanych stron, cookie (ciasteczka)  i innymi plikami zapisującymi się na dysku twardym podczas przeglądania witryn internetowych. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook