Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » wtyczki do komunikatorów » Evaer Video Recorder For Skype 2.1.1.25

Evaer Video Recorder For Skype

2.1.1.25
wtyczki do komunikatorów
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
25.01.2021
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
8129 (20 w tym miesiącu)
Opis Evaer Video Recorder For Skype 2.1.1.25
 
 

Evaer Video Recorder to prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca na nagrywanie rozmów przeprowadzanych za pomocą komunikatora Skype. Za pomocą tego programu możemy przechwycić nie tylko sam dźwięk, ale również obraz z kamery internetowej zainstalowanej w komputerze użytkownika.

Program Evaer Video Recorder automatyczne wykrywa uruchomiony komunikator Skype, a także umożliwia dostosowanie ustawień podczas przechwytywania obrazu i dźwięku. Aplikacja posiada również dwa tryby nagrywania obrazu – automatyczny i ręczny. Użytkownik może dowolnie skonfigurować rozdzielczość obrazu, ilość klatek na sekundę (FPS), format zapisu AVI lub MP4 oraz wybrać odpowiedni kodek. Warto również wspomnieć o tym, że przechwytywany strumień dźwięku zapisywany jest automatycznie w formacie MP3. W programie znajdziemy też przydatny odtwarzacz, pozwalający na przeglądanie plików multimedialnych, a także sekretarkę, która automatycznie będzie odpowiadać w trybie czatu.

Uwaga!
Podczas pierwszego uruchomienai program, należy zezwolić w komunikatorze Skype na korzystanie z Evaer Skype Video Recorder.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook