Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » wirtualizacja » VMware ThinApp 5.2.9

VMware ThinApp

5.2.9
wirtualizacja
Rozmiar:
17 MB
Aktualizacja:
07.05.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
wirtualizacja
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
4544 (8 w tym miesiącu)
Opis VMware ThinApp 5.2.9
 
 

VMware ThinApp Enterprise został stworzony specjalnie do wirtualizacji aplikacji w celu pokonania trudności napotykanych podczas migracji na inny system operacyjny. Przy użyciu oprogramowania istnieje możliwość sprawdzenia, czy tworzone aplikacje uruchomią się na innych systemach bez żadnych konfliktów.

Przed rozpoczęciem procesu wirtualizacji, aplikacja skanuje rejestr systemowy w celu stworzenia kopii zapasowej systemu w razie wystąpienia nieprzewidzianych problemów z kompatybilnością. Gdy tylko cały proces wirtualizacji się zakończy, nic nie stoi na przeszkodzie, by powstałą paczkę EXE lub MSI móc uruchomić na innych systemach.

Vmware ThinApp posiada bardzo przejrzysty interfejs użytkownika, oparty na prostych kreatorach prowadzących krok po korku przez całą operację. Oprogramowanie tworzy również wersje portable eliminujące konieczność instalacji programów na dysku twardym.

Aplikacja uruchomi się na 64-bitowych systemach operacyjnych, obsłuży pakiety takie jak Microsoft Office, programy oparte na maszynie Java i wiele więcej. Pewne trudności mogą wystąpić w przypadku obsługi niektórych sterowników drukarek czy programów zabezpieczających komputery przed wirusami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook