Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » wirtualizacja » Cameyo 3.1.1530

Cameyo

3.1.1530
wirtualizacja
Rozmiar:
14.4 MB
Aktualizacja:
20.09.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
wirtualizacja
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
9145 (41 w tym miesiącu)
Opis Cameyo 3.1.1530
 
 

Cameyo to bezpłatne oprogramowanie do wirtualizacji różnych aplikacji w systemie operacyjnym. Za jego pomocą stworzymy też przenośne i bezpieczne wersje programów, które będziemy mogli uruchamiać bezpośrednio z dysków przenośnych lub innych urządzeń za pośrednictwem złącza USB.

Warto też wspomnieć, że Cameyo idealnie nadaje się do tworzenia specjalnych wersji aplikacji, które można bezpiecznie uruchamiać z usług internetowych działających w chmurze, czyli na przykład za pomocą DropBoxa lub 4Sync. Tworząc przenośne wersję programów (portable) utrzymamy porządek w naszym systemie operacyjnym.

Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy ogromną bazę z gotowymi już aplikacjami portable, które możemy pobrać i korzystać z nich w razie potrzeby. Obsługa programu jest banalnie prosta, wystarczy przeskanować dysk twardy i wybrać dowolną aplikację, która zostanie automatycznie spakowania/przetworzona do pojedynczego pliku wykonywalnego .EXE. Następnie utworzony plik zostanie uruchomiony w specjalnym odizolowanym, wirtualnym środowisku.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook