Publisher 2013

tworzenie wizytówek i etykiet
Rozmiar:
1.9 GB
Aktualizacja:
10.10.2013
Producent:
Licencja:
Komercyjna
System:
Windows 7/8
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10906 (30 w tym miesiącu)
Opis Publisher 2013
 
 

Dzięki programowi Publisher 2013 możemy tworzyć bogate graficznie i profesjonalnie wyglądające publikacje bez poświęcania dużej ilości czasu i środków na skomplikowaną aplikację do składu komputerowego. Tworzone publikacje mogą być tak proste, jak wizytówki czy etykiety, lub tak złożone, jak kroniki szkolne, katalogi i profesjonalne biuletyny wysyłane pocztą e-mail.

Publisher 2013 oferuje nowe sposoby pracy z obrazami, dzięki czemu można je przenosić w różne miejsca, wymieniać je, a także dodawać do publikacji atrakcyjne wizualnie elementy z nowymi efektami dla obrazów i tekstu.

Oprócz tego umożliwia wyszukiwanie obrazów z jednego miejsca niezależnie od tego, czy znajdują się one na Twoim komputerze, w galerii obiektów clipart w witrynie Office.com czy w sieci Web. Nie zabrakło w nim dodatkowych narzędzi do tworzenia tła z obrazu czy rozmaitych efektów tekstowych.

Uwaga!

Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
12 Luty 2018 15:00
to bez płatne?
POKAŻ ()

Facebook