Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » tworzenie stron www » WebSite X5 Evo 2021.4

WebSite X5 Evo

2021.4
tworzenie stron www
Rozmiar:
151 MB
Aktualizacja:
20.11.2021
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7491 (121 w tym miesiącu)
Opis WebSite X5 Evo 2021.4
 
 

WebSite X5 Evo to rozbudowane oprogramowanie składające się z wyspecjalizowanych narzędzi służących do tworzenia profesjonalnych witryn łączących w sobie wszystkie najnowsze rozwiązania.

WebSite X5 działa na zasadzie kreatora, który prowadzi użytkownika przez kolejne etapy tworzenia i publikowania całej, działającej, profesjonalnie wyglądającej witryny. Korzystanie z niego nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw modyfikowalnych szablonów, które można urozmaicać według własnej wizji.

Dużym ułatwieniem jest również paleta obiektów, które można przenieść na stronę metodą przeciągnij i upuść. Narzędzie wyposażono w wiele użytecznych rozwiązań takich jak wbudowany edytor graficzny, dzięki któremu nie trzeba korzystać z zewnętrznych programów. Dzięki automatycznej kompresji obrazów, wstawiane zdjęcia i grafiki są dostosowywane na potrzeby Internetu, co eliminuje konieczność ich samodzielnej optymalizacji.

WebSite X5 generuje kod automatycznie oraz na bieżąco łączy się z serwerem dostawcy usług internetowych i w błyskawicznym tempie aktualizuje serwis. Na zakończenie jeszcze jeden ważny wyróżnik programu WebSite X5: pozwala on publikować gotowy projekt w Internecie bez konieczności korzystania z zewnętrznego programu obsługi FTP (File Transfer Protocol).rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook