Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » tworzenie stron www » Microsoft WebMatrix 3.0

Microsoft WebMatrix

3.0
tworzenie stron www
Rozmiar:
113 KB
Aktualizacja:
23.08.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2936 (59 w tym miesiącu)
Opis Microsoft WebMatrix 3.0
 
 

Microsoft WebMatrix to program do tworzenia stron internetowych w środowisku Windows. Aplikacja przeznaczona jest bardziej dla mniej doświadczonych użytkowników, ponieważ jej interfejs użytkownika wraz z dostępnymi funkcjami został tak zbudowany, że nie powinien sprawić nikomu kłopotów podczas pracy. Za pomocą WebMatrix stworzymy nie tylko rozbudowane portale internetowe, ale również proste grafiki w postaci wizytówek itp.

Program Microsoft WebMatrix obsługuje wszystkie najnowsze rozwiązania programistyczne, w tym między innymi xHTML, CSS, PHP czy nawet ASP.NET. Oprócz tego współpracuje z darmowymi źródłami systemowymi typu, sklepy internetowe czy wiki. W aplikacji znajdziemy przydatną usługę generującą raporty. Dzięki temu otrzymamy analizy jakości utworzonej strony, w tym również poprawność kodu itp. Podczas tworzenia strony internetowej, możemy sprawdzić efekt pracy wciskając przycisk „Run”. Program Microsoft WebMatrix jest całkowicie darmowy i nie musimy ponosić jakichkolwiek kosztów za korzystanie z jego usług.

Przed instalacją należy pobrać Program Microsoft WebMatrix instalujemy w trybie online, czyli niezbędne jest posiadanie stałego łącza internetowego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook