JAlbum

28.1
tworzenie stron www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
141 MB
Aktualizacja:
14.05.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
64638 (61 w tym miesiącu)
Opis JAlbum 28.1
 
 

JAlbum to program, który w prosty sposób pozwala stworzyć w pełni funkcjonalną galerię na potrzeby WWW. Cała operacja sprowadza się do nadania nazwy galerii oraz wskazania filderu, w któcym znajdują się zdjęcia. JAlbum automatycznie generuje całe dokumenty html oraz miniatury do zdjęć. Istnieje również możliwość zmienienia rozdzielczości zdjęć, które umieszczane są w galerii.

Użytkownik ma do dyspozycji kilkanaście gotowych szablonó, które mogą okazać się znakomitą inspiracją do stworzenia autorskiego projektu. Do wyboru są skórki praktycznie z każdej tematyki i w różnej kolorystyce. Program nie jest przeznaczony tylko dla początkujących, istnieje możliwość stworzenia własnego szablonu.

Ostatnie wersje aplikacji (od 10.0) posiadają nowy model licencji oferując wersje darmową i płatną. Ta pierwsza jest całkowicie bezpłatną do użytku niekomercyjnego, natomiast wersję Pro pozbawiono reklam, umożliwiając dodatkowo dostęp do obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pojawiła się ponadto pełna obsługa metadanych XMP, a lista wspieranych formatów graficznych została uzupełniona o TIFF, PSD, PNM, PGM, PBM i PPM.

Najnowszą wersję wzbogacono w obsługę linków symbolicznych. Wprowadzono również szereg zmian dotyczących interfejsu użytkownika, który stał się jeszcze bardziej przystępny dla użytkownika.

Pozostałe nowości:
  • Ulepszone wsparcie druku,
  • Moduł automatycznej aktualizacji nie wymaga do swojego działania uprawnień Administratora,
  • Wbudowana przeglądarka internetowa obsługuje ścieżki do plików lokalnych,
  • Zaktualizowano biblioteki ftp i smtp,
  • Wprowadzono poprawki w plikach językowych.
Uwaga!
Do poprawnego działania niezbędna jest instalacja Javy. Jeżeli nie jest ona zainstalowana w systemie należy ją pobrać i zainstalować.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook