Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » tworzenie stron www » Expression Web 4.0.20525.0

Expression Web

4.0.20525.0
tworzenie stron www
Rozmiar:
266 MB
Aktualizacja:
17.06.2011
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
7889 (32 w tym miesiącu)
Opis Expression Web 4.0.20525.0
 
 
Expression Web to program firmy Microsoft przeznaczony do tworzenia stron internetowych. Wchodzi w skład pakietu Expression Studio i zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia wysokiej jakości witryn internetowych z uwzględnieniem standardów. Z założenia aplikacja jest konkurencją dla Adobe Dreamwaver.

Tworzenie witryn z domyślnym zastosowaniem standardów
W programie Microsoft Expression Web witryny są tworzone z wykorzystaniem aktualnie obowiązujących standardów, w tym XHTML, CSS, XML i XSLT. Z punktu widzenia projektantów oznacza to lepszy rendering w przeglądarkach, skuteczniejsze indeksowanie w wyszukiwarkach, większą produktywność oraz inne korzyści.

Nowy sposób na kreatywność
W tworzonych obecnie witrynach warstwa graficzna została oddzielona od zawartości, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu arkuszy styli kaskadowych. Narzędzia projektowe w programie Expression Web upraszczają tę skomplikowaną technologię i dają użytkownikowi pełną kontrolę. Przeciągany i upuszczany margines graficzny, kontrola dopełniania oraz hierarchia wizualna aplikacji do obróbki stylistycznej pozwalają w prosty sposób opracowywać projekty graficzne.

Inni widzą to samo, co Ty
Dokładny rendering stron w środowisku projektowania daje pełną swobodę wyobraźni. W zależności od rodzaju dokumentu, program Expression Web przełącza się z trybu renderowania standardowego do trybu kompatybilności. Możesz mieć pewność, że projekt graficzny zostanie idealnie przetworzony z wersji widocznej w narzędziu projektowym na wersję odpowiednią dla przeglądarki

Wybierz własny sposób prezentacji kodu
Opracowanie graficzne kodu XML nie było jeszcze nigdy tak proste. Przeciągnij i upuść część kodu XML i obserwuj bezpośredni rendering za pomocą arkusza styli XSL, który można przeformatować odpowiednio do stylu każdej witryny. Możesz teraz w prosty sposób dołączać, filtrować i sortować dane pochodzące z dowolnych źródeł kodu XML.

Możesz zrobić więcej dla swoich witryn
Expression Web to połączenie zaawansowanych funkcji projektowania i programowania z kompatybilnością programu Microsoft Visual Studio i obsługą platformy ASP.NET 2.0.

Uwaga!
Wymaga zainstalowanego środowiska .NET Framework 4
60-dniowa wersja testowa
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook