Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » tworzenie obrazów HDR » Machinery HDR Effects 3.1

Machinery HDR Effects

3.1
tworzenie obrazów HDR
Rozmiar:
20.3 MB
Aktualizacja:
26.02.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5717 (32 w tym miesiącu)
Opis Machinery HDR Effects 3.1
 
 

Machinery HDR Effects jest programem wykorzystującym technikę HDR. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy aby w prosty sposób osiągać takie wspaniałe efekty nawet z pojedynczej fotografii w formacie JPG. Uproszczenie interfejsu i liczby opcji powodują, że program jest narzędziem łatwym w obsłudze. Gotowe zestawy ustawień pozwalają osiągać efekt jednym kliknięciem myszki.

Za pomocą programu Machinery HDR Effects możemy dostosować odpowiednie zdjęcie poprzez zmianę kontrastu, poziomu jasności, wygładzania krawędzi, a także nasycenia i ostrości. Tego typu opcji w aplikacji jest bardzo wiele. Warto dodać, żeby wykonać jak najlepszy efekt na wybranym zdjęciu powinniśmy dysponować aż trzema zdjęciami tego samego kadru (zwłaszcza przy użyciu odpowiedniego statywu).

Uwaga!
Program Machinery HDR Effects w wersji testowej posiada kilka ograniczeń. Nie można zapisywać przetworzonego obrazu w oryginalnym rozmiarze, a także brakuje pełnego wsparcia dla procesorów wielordzeniowych. Wersja testowa będzie działać przez 45 dni. Po tym okresie należy program usunąć z dysku twardego albo zakupić jego pełną wersję (cena 99 złotych).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook