Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » i-Sound WMA MP3 Recorder Professional 7.7.1.0

i-Sound WMA MP3 Recorder Professional

7.7.1.0
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.1 MB
Aktualizacja:
16.01.2019
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
788 (11 w tym miesiącu)
Opis i-Sound WMA MP3 Recorder Professional 7.7.1.0
 
 
i-Sound WMA MP3 Recorder Professional to przydatna aplikacja służąca do nagrywania dźwięku. Pozwala na przechwytywanie radia internetowego oraz zwyczajnej muzyki odtwarzanej w systemie operacyjnym. Nadaje się również do zgrywania sygnału z mikrofonu, rozmów prowadzonych przez Skype, a także z gier i odtwarzanych filmów. Program współpracuje z najpopularniejszymi odtwarzaczami multimedialnymi – Winamp, RealPlayer oraz Windows Media Player.

Program i-Sound WMA MP3 Recorder podczas zgrywania dźwięków i muzyki zapisuje je do dowolnego formatu wybranego przez użytkownika – MP3, WMA i OGG Vorbis. Posiada też niezwykle przydatną usługę, która umożliwia przechowywanie nagrania tak długo aż nie uzyskamy wolnej przestrzeni na dysku twardym. Oprócz tego posiada opcje do dzielenia utworów na poszczególne części i tworzenia harmonogramu zadań.  Nie zabrakło w nim również inteligentnego systemu VOX, który zmniejsza poziom hałasu i czas reakcji nagrywanego dźwięku.

Program i-Sound WMA MP3 Recorder dostępny jest w wersji demonstracyjnej i pozwala na nagrywanie do 100 sekund dźwięku lub muzyki.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook