Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Zulu DJ Software Free 5.04

Zulu DJ Software Free

5.04
tworzenie muzyki
Rozmiar:
4.8 MB
Aktualizacja:
01.06.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7526 (16 w tym miesiącu)
Opis Zulu DJ Software Free 5.04
 
 

Zulu DJ Software to zaawansowane narzędzie do miksowania różnych dźwięków w systemie Windows. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących jak i również dla doświadczonych DJ`ów. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio MP3, OGG, WMA, WAV, VOX, FLAC i wiele innych.

Oferuje prosty i czytelny interfejs, a także obsługuje metodę „przeciągnij i upuść”, która ułatwia przenoszenie plików z dysku twardego do programu lub odwrotnie. Posiada najważniejsze narzędzia i funkcje do tworzenia muzyki oraz innych różnych dźwięków. Został wyposażony w dwie konsole DJ-skie, a także posiada też możliwość tworzenia listy odtwarzania ulubionych utworów muzycznych.

Oprócz tego znajdziemy w nim funkcje do automatycznego wykrywania różnych rytmów, pełne wsparcie wtyczek VST, wbudowanego korektora graficznego (equalizera) do polepszenia jakości wydobywanego brzmienia oraz tryb do ciągłego i automatycznego odtwarzania utworów. Ponadto wyposażono go w opcje do przyspieszania i spowalniania dźwięków.

Uwaga:

Aplikacja jest dostępna za darmo do użytku niekomercyjnego. Jeśli nie wykupimy płatnej licencji w ciągu pierwszych 14 dni od momentu instalacji programu - wówczas stracimy dostęp do niektórych funkcji dostępnych wyłącznie w wersji komercyjnej. Natomiast Zulu DJ Software będzie nadal darmowym programem bez ograniczenia czasowego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook