Studio One

2
tworzenie muzyki
Rozmiar:
108.97 MB
Aktualizacja:
13.02.2018
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
10466 (153 w tym miesiącu)
Opis Studio One 2
 
 

Studio One to bezpłatny program do nagrywania i tworzenia muzyki na komputerze. Za jego pomocą możemy tworzyć muzykę od podstaw (od zera), modyfikować już istniejący utwór muzyczny, miksować dźwięki lub muzykę, a nawet realizować końcowy etap procesu produkcji muzycznej – czyli przeprowadzać proces masteringu (ulepszanie wydobywanego brzmienia).

Program Studio One posiada czytelny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika. Mimo, że program jest darmowy to jest tak samo rozbudowany jak wszystkie inne konkurencyjne aplikacje. Znajdziemy w nim wbudowany mikser do miksowania dźwięku i muzyki, edytor do wykonywania wielu różnych czynności na dźwiękach (obcnianie fragmentów, dodawanie czy łączenie muzyki z różnymi efektami wizualnymi), a także solidna przeglądarka plików, instrumentów, dźwięków oraz innych efektów. Studio One korzysta z zaawansowanego silnika state-of-the-art., który zapewnia czysty dźwięk w wysokiej jakości.

Uwaga:

Aby korzystać z bezpłatnej wersji programu, należy po jego pierwszym uruchomieniu wybrać opcję – „Run Free Version”.

Natomiast na oficjalnej stronie producenta znajdziemy wideo-poradniki, za pomocą których nauczymy się obsługi programu Studio One.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook