Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Sound Forge Pro 17

Sound Forge Pro

17
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.8 MB
Aktualizacja:
20.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
16336 (12 w tym miesiącu)
Opis Sound Forge Pro 17
 
 

Oprogramowanie Sound Forge jest od lat wiodącym narzędziem do tworzenia profesjonalnych produkcji muzycznych, ponieważ jest szybkie, precyzyjne i można polegać na jego niezawodności.

Zarówno w studio jak i w terenie jest kluczowym narzędziem dla profesjonalnych mediów, które potrzebują tworzyć i edytować pliki dźwiękowe szybko i dokładnie. Z nową, precyzyjną pracą opartą na edycji zdarzeń, zintegrowanym nagrywaniem CD w trybie DAO, profesjonalnymi narzędziami do redukcji szumów oraz nieskazitelnym dźwiękiem rozciąganym w czasie Sound Forge jest wielofunkcyjnym zestawem do produkcji do profesjonalnego nagrywania i masteringu, kreacji i naprawy dźwięku, a także do tworzenia płyt CD w standardzie Red Book. 

W programie możemy nagrywać dźwięki na maksymalnie 32 kanałach jednocześnie z częstotliwością próbkowania do 64 bitów/384 kHz. Wielokanałowe nagrywanie klasycznych koncertów, zespołów występujących „na żywo” i innych wymagających projektów w studio i poza nim – SOUND FORGE Pro to Twoje uniwersalne studio nagrań.

SOUND FORGE Pro to nagrywanie, edycja i przetwarzanie plików audio oraz projektowanie dźwięku na najwyższym poziomie. Od dźwięku wideo aż po finalny miks dźwięku wielokanałowego: edytuj z dużą precyzją. Liczne procesory efektów i profesjonalne narzędzia do edycji audio czynią z SOUND FORGE Pro idealną aplikację dla projektantów dźwięku.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook