Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Revoice Pro 4.2

Revoice Pro

4.2
tworzenie muzyki
Rozmiar:
179 MB
Aktualizacja:
04.11.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2900 (62 w tym miesiącu)
Opis Revoice Pro 4.2
 
 

Revoice Pro to zaawansowane narzędzie do przeprowadzania obróbki intonacji oraz dopasowywania rytmicznego wokalu, instrumentów, głosu i efektów. Program znajdzie szerokie zastosowanie nie tylko wśród producentów muzycznych, ale również realizatorów dźwięku czy w studiach zajmujących się dubbingiem.

Revoice Pro oferuje szereg możliwości z zakresu korekcji intonacji, którą można modyfikować w zakresie do 5 półtonów bez artefaktów. Istnieje możliwość dopasowywania rytmicznego dwóch partii, tworzenia realistycznie brzmiących dubli, kopiowania obwiedni głośności oraz zabiegów odstrojenia.

Oprogramowanie posiada funkcję automatycznej korekcji intonacji, która wyklucza efekt Chet/T-Pain. Revoice Pro może posłużyć również do aplikowania punktualności, intonacji, głośności, stopnia vibrato, automatyzowania stopnia procesów na przestrzeni trwania ścieżki.

Warto wspomnieć o narzędziu do tworzenia wielu warstw dubli wokalu. Aplikacja współpracuje z większością stacji roboczych w tym Cubase, Nuendo, Pro Tools, Logic Pro X, Studio One.

Uwaga!
Przed pobraniem programu należy dokonać rejestracji na stronie producenta. Po jej zakończeniu otrzymujemy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook