Mixcraft

9
tworzenie muzyki
Rozmiar:
246 MB
Aktualizacja:
29.11.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
31656 (10 w tym miesiącu)
Opis Mixcraft 9
 
 

Mixcraft Recording Studio to potężne narzędzie do komponowania muzyki, nagrywania dźwięków, tworzenia podcastów, czy edytowania i miksowania utworów. Daje możliwość stworzenia nieograniczonej liczby ścieżek MIDI i audio.

Podczas komponowania utworów można skorzystać z ponad 7500 profesjonalnie przygotowanych pętli i wielu efektów dźwiękowych w rożnych stylach muzycznych.

Najnowsza odsłona produktu niesie ze sobą wiele istotnych nowości i usprawnień jak pełne wsparcie dla procesorów o architekturze 32 oraz 64-bit. Modyfikacji doczekał się również interfejs, z poziomu którego użytkownik ma możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy pętlami MIDI i audio. Zaimplementowano dodatkowo moduł do automatyzacji parametrów jak głośność, przesunięcie czy instrument VST.

Wraz z wersją 7 użytkownik otrzymuje także pełne wsparcie kontrolerów Novation Launchpad, Mackie Control oraz Frontier Design Tranzport. Standardowe urządzenia MIDI od teraz mogą kontrolować wiele ścieżek jednocześnie. Nie mogło zabraknąć także istotnych usprawnień z zakresu korekcji dźwięku, począwszy od edycji timingu aż po usuwanie zniekształceń. Podczas tworzenia podstawowej linii melodycznej warto skorzystać z wbudowanego edytora Renegade Analog Monster.

Mixcraft oferuje szeroką paletę wirtualnych instrumentów od syntezatorów do wysokiej jakości instrumentów akustycznych. Pomimo to, że podstawowym zastosowaniem narzędzia jest obróbka audio, produkt sprawdzi się również podczas edycji plików wideo. Oprogramowanie pozwala na nagrywanie płyt CD ze swoim mixem za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

Duży nacisk położono na kwestię wydajności, która jest niezwykle istotna zwłaszcza w środowisku profesjonalistów. Z tego też powodu Mixcraft wyróżnia obsługa 16-rdzeniowych procesorów. Wspierany jest również DirectX oraz efekty VST, co ma duże znaczenie podczas pracy z plikami wideo. Mixcraft obsługuje import do formatów WAV, AIF, OGG, WMA oraz MP3.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 14-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook