Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Melodyne Studio Edition 5.0.0.048

Melodyne Studio Edition

5.0.0.048
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
67 MB
Aktualizacja:
27.05.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5361 (82 w tym miesiącu)
Opis Melodyne Studio Edition 5.0.0.048
 
 
Dzięki unikalnym zdolnościom edycyjnym i bezkonkurencyjnej jakości dźwięku, program Melodyne jest ceniony przez muzyków, producentów i inżynierów dźwięku na całym świecie. Ci, którzy używają Melodyne twierdzą, że jest on po prostu niezastąpiony. Dzięki unikalnym zdolnościom edycyjnym i bezkonkurencyjnej jakości dźwięku, program Melodyne jest ceniony przez muzyków, producentów i inżynierów dźwięku na całym świecie. Ci, którzy używają Melodyne twierdzą, że jest on po prostu niezastąpiony.
 
Melodyne, to doskonałe narzędzie do swobodnej zmiany wysokości dźwięku i rozciągania nut w czasie przy zachowaniu pełnej neutralności brzmienia. Doskonale nadaje się do poprawiania drobnych błędów intonacyjno-rytmicznych w wokalu, do kwantyzowania materiału audio, dodawania harmonii, a także remiksowania i modyfikowania melodii i tempa nagrań. Mając Melodyne jesteś w stanie dokonać rzeczy, które jeszcze niedawno wydawały się całkowicie niemożliwe, a przy tym praca z Melodyne jest nadzwyczaj łatwa i intuicyjna.
 
Program ten w inteligentny sposób rozpoznaje melodię w plikach audio i przedstawia ją na ekranie monitora w postaci nut, umożliwiając wyjątkowo elastyczny i kreatywny sposób pracy. W przypadku programu Melodyne, to muzyka jest na pierwszym planie, a nie technologia.
 
Melodyne występuje w czterech wersjach, zarówno dla systemu Windows XP, jak i Mac OS X. Począwszy od wersji jednościeżkowej Melodyne uno, poprzez wyjątkowo łatwą w użyciu wtyczkę Melodyne plugin, aż do wielościeżkowej wersji Melodyne cre8 i w pełni wyposażonej Melodyne studio. W wersji Studio możesz edytować dowolny rodzaj materiału audio, a nawet całe utwory! Każda wersja Melodyne bezproblemowo integruje się z dowolnym środowiskiem pracy, dzięki możliwości pracy z ReWire, VST, RTAS i AU.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook