Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » MP3 Stream Editor 3.4.5.3392

MP3 Stream Editor

3.4.5.3392
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
76 MB
Aktualizacja:
04.05.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1674 (9 w tym miesiącu)
Opis MP3 Stream Editor 3.4.5.3392
 
 

MP3 Stream Editor jest rozbudowanym edytorem multimedialnym, za pomocą którego można wykonywać różne czynności z plikami audio w formacie - MP3, MP2, FlAC, AAC, OGG Vorbis i wiele innych. Aplikacja wyróżnia się możliwością edycji plików multimedialnych bez dekodowania dźwięku, czyli bez utraty jakości wydobywanego brzmienia.

MP3 Stream Editor pozwala łączyć i dzielić pliki muzyczne, wyodrębniać i usuwać niechciane dźwięki z pliku audio, a także dowolnie modyfikować i usprawniać edytowany dźwięk lub utwór muzyczny. Znajdziemy w nim też narzędzia do miksowania i poprawiania jakości dźwięku, wyciszania i normalizowania poziomu głośności. Aplikacja obsługuje też dodatkowe pluginy, które rozszerzają funkcjonalność oprogramowania.

Oprogramowanie pozwala edytować pliki audio w czasie rzeczywistym w specjalnym oknie podglądowym, w którym wyświetlone zostają wszystkie próbki (sample) oraz przebieg sygnału wydobywanego dźwięku. MP3 Stream Editor pozwala dodawać różne filtry i efekty wizualne, które zniekształcają dźwięk lub muzykę, usuwają szumy i inne zniekształcenia, a także dynamicznie wzmacniają dźwięki.

MP3 Stream Editor posiada też wbudowany edytor tagów ID3v1, ID3v2 i APEv2, profesjonalne i bezpośrednie nagrywanie strumienia do niemal wszystkich popularnych formatów oraz umożliwia drukowanie okładek na Audio CD.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i można go testować przez okres 25 dni. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook