Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » LMMS - Linux MultiMedia Studio 1.2.2

LMMS - Linux MultiMedia Studio

1.2.2
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
30 MB
Aktualizacja:
04.07.2020
Licencja:
LGPL
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5942 (518 w tym miesiącu)
Opis LMMS - Linux MultiMedia Studio 1.2.2
 
 
LMMS (Linux MultiMedia Studio) to darmowe oprogramowanie (na licencji GPL) do tworzenia i miksowania muzyki. Jest idealną, bezpłatną alternatywą dla innych, komercyjnych edytorów dźwiękowych - takich jak FL Studio.

Obejmuje, syntezator, wbudowany mikser do edycji dźwięków i muzyki, edytor do wykonywania różnych czynności na plikach muzycznych, edytor perkusji i basu, a także specjalny panel do zarządzania całą biblioteką multimedialną, w których znajdziemy próbki dźwiękowe czy instrumenty wtyczkowe, wspomagające i usprawniające tworzenie dźwięków na komputerze. Instrumenty wtyczkowe umożliwiają m.in.: dodawanie wtyczek VST, przeprowadzanie symulacji drgających strun, odtwarzanie i modyfikowanie specjalnych dźwięków zbliżonych brzmieniem do organów lub innych instrumentów muzycznych.

LMMS komponuje piosenki, tworzy beaty i basy, modyfikuje melodie oraz jest w pełni kompatybilny z wieloma standardami - SoundFont2, LADSPA, GUS czy MIDI. Na szczególną uwagę zasługuje też 64-bitowy mikser, który wraz z dowolną ilością efektów umożliwia nieograniczone możliwości mieszania i komponowania muzyki na komputerze.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Kwiecień 2020 13:10
Korzystam ją miesiąc i mogę się cieszyć ciągle robieniem. jest milardy samplów . Mój pierwszy projekt w LMMS był dobry bo miałem dużo sampli sound FX i wiele innych . Jest podobny do fl studio i bardzo mało abletona .
POKAŻ ()

Facebook