Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » KORE 2 v2.1.1

KORE 2

v2.1.1
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
180 MB
Aktualizacja:
13.04.2011
Przepraszamy. Pobieranie jest niedostępne, program nie jest już rozwijany.
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1247 (5 w tym miesiącu)
Opis KORE 2 v2.1.1
 
 
KORE 2 to narzędzie które pozwoli przekształcić twój komputer w Super Instrument! - znajdź, zagraj, połącz i stwórz dźwięk z niesamowitą szybkością, łatwością i jakością!
 
Zintegrowany silnik audio/500 presetów/Sound Morphing
 
KORE 2 jest sprzętowo/programowym systemem oferującym brzmienia, unikalne środowisko pracy oraz zintegrowany kontroler.
 
Nowości w KORE 2:
Zintegrowany silnik audio
KORE 2 zawiera silniki audio z REAKTOR 5, MASSIVE, ABSYNTH 4, FM8, KONTAKT 2 oraz GUITAR RIG 2 dającym dostęp do niesamowitych dźwięków (zobacz poniżej).
 
500 KoreSounds
500 unikalnych, dźwięków KoreSounds? zostało stworzonych dla KORE 2 przy użyciu wbudowanych generatorów, efektów i zaawansowanych narzędzi MIDI (arpeggiator, sequencer krokowy i odtwarzacz MIDI player). Poprzez kombinację high-endowych generatorów z unikalnym potencjałem KORE 2, dźwięki oferują nieprawdopodobny poziom szczegółów i głębi.
 
Sound Variations i Sound Morphing
Każdy KoreSound może zawierać do 8 wariacji ? 8 artykulacji. 500 brzmień zostało zaprogramowanych z obfitą ilością wariacji. Prawdziwa innowacyjność to możliwość morphingu pomiędzy wariacjami. Dla przykładu KoreSound może zacząć jako ciężki bas z MASSIVE, przekształcić się w krystaliczny FM8, przesterowany przez efekty GUITAR RIG 2 i finalnie rozmyty przez wtyczkę delay i reverb. Nie ma praktycznie limitów jeśli chodzi o morphing. Wirtualnie każdy parametr KoreSound może być ustawiony jako wariacja.. Wewnętrzne ustawienia miksera, głośność/panorama/wysyłka, informacje MIDI, parametry audio i efektów jak i ustawienia pluginów mogą być zapisane z wariacją, dzięki czemu są dostępne dla morphingu.
 
Nowy interfejs
Nowy, przemodelowany, radykalnie uproszczony interfejs użytkownika został stworzony po to, by maksymalnie zoptymalizować środowisko pracy.
 
Twórz szybciej, pracuj mądrzej
Nowy Sound Matrix pozwala łączyć KoreSounds, wtyczki, efekty, pliki MIDI, sequencer krokowy, arpeggiatory a nawet cały performance i dowolna kombinację. Chcesz stopić pad z ABSYNTHa z leadem z FM8 i delaye? Połączyć arpeggiator z dźwiękiem z REAKTORa? A może triggerować zestaw perkusyjny z KONTAKT z odtwarzaczem MIDI? KORE 2 zawiera wszystkie elementy w ten sam sposób przy użyciu jednego interfejsu. Tworzenie, manipulacja i praca z dźwiękami i wtyczkami staje się bezpośrednia i intuicyjna jak nigdy dotąd. Kombinacje KoreSounds, pluginów, FX, modułów MIDI, etc. poprzez "drag and drop" w Sound Matrix
 
Łatwa złożoność
Całą architektura została skondensowana w taki sposób, że dowolna ilość struktur miksera, włączając routing MIDI i audio może być zagnieżdżania wewnątrz innych. Najwyższy poziom w KORE jest zawsze najprostszym, najbardziej intuicyjnym - nawet najbardziej zaawansowany kompleks KoreSounds jest niezwykle łatwy w użyciu. Poprzez podwójne kliknięcie, użytkownik ma dostęp do najgłębszych poziomów.
 
Jednolite operacje w trybie plugin i stand-alone
Zorganizuj swój KORE dla występu na żywo, użyj presetów performance by przełączać się pomiędzy dźwiękami, ustawieniami kanałów, parametrami efektów itd. KORE 2 oferuje taką samą moc w obu trybach!
 
Elastyczny routing MIDI
MIDI control data z odtwarzacza MIDI, arpeggiator, sequencer krokowy oraz inne wtyczki MIDI mogą być kierowane w ten sam sposób jak audio, do dowolnej liczby dźwięków.
 
Elastyczny routing Aux
Kreatywność bez ograniczeń - w KORE 2 dostępna jest nielimitowana ilość wyjść. Można wysyłać wyjście indywidualnego pluginu to indywidualnego kanały lub do innych kanałów. Kanały Aux są tworzone dynamicznie i wyświetlane wtedy, gdy są potrzebne.
 
Zintegrowana pomoc
Nowa pomoc jest zintegrowana w interfejs. Kiedy poruszasz myszką na elemencie, pojawi się wyjaśnienie jego funkcji.
 
 
 
UWAGA!!!
Po wybraniu opcji pobierz, nastąpi przekierowanie na stronę producenta, gdzie musimy dokonać rejestracji  by otrzymać dostęp do 14 dniowej wersji testowej programu.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook