Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Groove 5.6.3.0

Groove

5.6.3.0
tworzenie muzyki
Rozmiar:
18.7 MB
Aktualizacja:
07.05.2012
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2316 (27 w tym miesiącu)
Opis Groove 5.6.3.0
 
 
Groove to kompletne oprogramowanie przeznaczone do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i w dodatku idealnie nadaje się dla Dj`ów pracujących w klubach nocnych, restauracjach lub w innych centrach rozrywkowych.

Przy użyciu tego programu możemy szybko i w prosty sposób mieszać oraz miksować, korzystając z zaawansowanych narzędzi – miksera i dwóch wbudowanych odtwarzaczy multimedialnych. Groove umożliwia nie tylko tworzenie i miksowanie muzyki, ale również może być wykorzystywany do zarządzania i organizowania plików multimedialnych (MP3, WMA czy OGG Vorbis), za pomocą dołączonej listy odtwarzania.

Groove emuluje dźwięk wydobywany z gramofonu i w pełni obsługuje wbudowany mikser do tworzenia i miksowania różnych rodzajów dźwięków. Wspiera kontrolery midi i zaawansowane funkcje podczas korzystania z bazy danych, a także posiada szereg przydatnych efektów wizualnych (Delay, Flanger itp.). Znajdziemy w nim różne tryby pracy – pojedynczy i ciągły, a także wbudowany equalizer usprawniający jakość wydobywanego brzmienia oraz analizator BPM do pomiaru szybkości odtwarzanego dźwięku.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook