Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Free Sound Recorder 10.8.8

Free Sound Recorder

10.8.8
tworzenie muzyki
Rozmiar:
10.7 MB
Aktualizacja:
17.12.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
3.2
Oceń:
Pobrano:
73030 (165 w tym miesiącu)
Opis Free Sound Recorder 10.8.8
 
 

Free Sound Recorder jak nazwa wskazuje służy do nagrywania dźwięków. Aplikacja umożliwia zapisywanie ścieżki audio bezpośrednio z karty dźwiękowej. Dzięki temu możliwe jest zapisanie dowolnego nagrania (z odtwarzacza mp3, radia internetowego, płyty, mikrofonu, itd.).

Co ważne program zapewnia wysoką jakość zapisywanego dźwięku dzięki unikalnemu silnikowi. Aplikacja zapisuje nagranie do jednego z formatów: MP3, WMA, WAV. Obsługa nie jest skomplikowana, użytkownik może wyznaczyć miejsce zapisu pliku czy wybrać źródło z którego zapisywane są dźwięki.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
23 Maj 2019 19:11
Program podczas instalacji wciska jakieś dodatkowe oprogramowanie. Gdy się na nie nie zgodzisz będzie ci wyświetlał komunikat przy każdym uruchomieniu komputera, że powinieneś dokonać "aktualizacji". Gdy usuniesz program komunikat i tak będzie się pojawiał.
Gość
05 Luty 2019 09:04
Po zainstalowaniu programu komputer ucierpiał. Po przeprowadzeniu odpowiedniego skanu komputera okazało się, że program zainstalował Trojan.Agent'a. Po próbie odinstalowania aplikacji program podstępnie pytał czy odinstalować ważne rozszerzenia aplikacji systemowych .dll.
POKAŻ ()

Facebook