Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Free MP3 Ringtone Maker 2.4.0.2262

Free MP3 Ringtone Maker

2.4.0.2262
tworzenie muzyki
Rozmiar:
952 KB
Aktualizacja:
14.08.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
3452 (26 w tym miesiącu)
Opis Free MP3 Ringtone Maker 2.4.0.2262
 
 

Free MP3 Ringtone Maker to darmowe i niezwykle proste w obsłudze narzędzie do tworzenia dzwonków do różnych urządzeń przenośnych (telefony komórkowe, smartfony, iPhone itd). Program tworzy dzwonki w wysokiej jakości i zapisuje je w formacie MP3.

Uruchamiając program Free MP3 Ringtone Maker otrzymujemy możliwość utworzenia dzwonków z plików muzycznych znajdujących się na dysku twardym lub skorzystania z innego programu oferowanego przez producenta – Musereo Mono to Stereo Converter, za pomocą którego poprawimy jakość starych nagrań i przekonwertujemy utwór do odpowiedniego formatu.

Obsługa aplikacji Free MP3 Ringtone Maker jest banalnie prosta. Na początku wybieramy odpowiedni plik muzyczny, z którego zamierzamy utworzyć dzwonek. Następnie przy użyciu wygodnej i czytelnej osi czasu – ustawiamy długość trwania nowego dzwonka i konfigurujemy jego poziom głośności (korzystając z dodatkowych opcji – Fade in i Fade Out). Ostatnim krokiem jest wybór katalogu docelowego, w którym zostanie zapisany nowy plik dźwiękowy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook