Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » FMOD Studio 2.01.06

FMOD Studio

2.01.06
tworzenie muzyki
Rozmiar:
126 MB
Aktualizacja:
19.11.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3132 (94 w tym miesiącu)
Opis FMOD Studio 2.01.06
 
 

FMOD Studio to kompleksowe i niezawodne oprogramowanie, umożliwiające tworzenie profesjonalnych dźwięków audio i muzyki do gier wideo oraz innych aplikacji multimedialnych. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, nowoczesnym i rozbudowanym interfejsem użytkownika.

Program FMOD Studio jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze nawet dla niedoświadczonych bądź początkujących użytkowników. Miksowanie, konwertowanie czy tworzenie wielościeżkowych efektów dźwiękowych i interaktywnej muzyki, nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Doświadczone osoby lub profesjonalni muzycy także znajdą coś dla siebie.

Z FMOD Studio korzystają najpopularniejsi producenci z branży gier komputerowych. Przy jego użyciu udźwiękowiono między innymi Wiedźmina 2, Batman: Arkham Asylum, Starcraft II czy World of Warcraft.

Interfejs programu jest bardzo rozbudowany i składa się z wielościeżkowej osi czasu na której wykonujemy wiele różnych czynności. Oprócz tego znajdziemy w nim ekran do podglądu projektowanego / edytowanego dźwięku, zaawansowany mikser, przydatną przeglądarkę i wyszukiwarkę dźwięków oraz muzyki, a także specjalny gramofon (Deck) do masteringu, modyfikowania i ulepszania wydobywanego brzmienia bądź do wykonywania wielu innych rzeczy związanych z dźwiękiem audio.

Oprogramowanie obsługuje różne rodzaje dźwięków i muzyki. Oprócz standardowych mono i stereo wspiera też dźwięki przestrzenne 4.1 i 5.1. Warto też wspomnieć o obsłudze zewnętrznych wtyczek, rozszerzających funkcjonalność aplikacji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook