Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » DJ Mixer 3.6.10

DJ Mixer

3.6.10
tworzenie muzyki
Rozmiar:
17.1 MB
Aktualizacja:
15.04.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
3808 (69 w tym miesiącu)
Opis DJ Mixer 3.6.10
 
 

DJ Mixer Professional to zaawansowane oprogramowanie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych DJ-ów. Przemyślanie zaprojektowany interfejs ułatwia orientację w gąszczu opcji do tworzenia i miksowania muzyki.

Producent udostępnił aż cztery odtwarzacze multimedialne, które mogą być używane razem lub osobno w zależności od posiadanych umiejętności. DJ Mixer Pro oferuje precyzję i wyczucie poszczególnych funkcji na poziomie zbliżonym do sprzętowego.

Program pozwala na pracę przy plikach audio zapisanych w formatach MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA, OGG. Obsługiwane są także pliki AVI, MP4, MOV, WMV i inne.

Wbudowana lista do zarządzania zbiorami pozwala na odtwarzanie całych albumów oraz pojedynczych utworów. Można również modyfikować tempo ich odtwarzania. Kontrolę prędkości odtwarzania umożliwia analizator BPM.

Nie zabrakło modułu do synchronizacji bitów i mieszania dźwięku z plikami video. Użytkownik ma możliwość korzystania zarówno z ręcznego jak i automatycznego mixera. Istotną rolę w pracy muzyka odgrywa sprzęt, dlatego też produkt pozwala na obsługę jednocześnie do 9 kontrolerów MIDI/HID.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook