Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » CyberLink AudioDirector 10.0.2315.0

CyberLink AudioDirector

10.0.2315.0
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
196 MB
Aktualizacja:
20.11.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1177 (6 w tym miesiącu)
Opis CyberLink AudioDirector 10.0.2315.0
 
 

CyberLink AudioDirector to profesjonalne narzędzie do edycji plików audio, miksowania i masteringu. Oprogramowanie oferuje dostęp do nowoczesnego interfejsu oferującego szybki dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracyjnych, narzędzi do masteringu, miksowania i tworzenia płyt audio CD.

Użytkownicy mogą edytować pliki audio na podwójnej osi czasu, a także korzystać z wielu dodatkowych efektów i filtrów, które w pewnym stopniu usprawnią i poprawią jakość wydobywanego dźwięku. Oprócz tego istnieje możliwość usuwania szumów i innych uszkodzonych fragmentów pliku.

Najnowsze wydanie AudioDirector pozwala na importowanie i obróbkę plików wideo w 360 stopniach. Gotowe nagranie możemy następnie przesłać do PowerDirector w celu przeprowadzenia finalnych modyfikacji. Na uwagę zasługuje podgląd kodeków, dzięki któremu użytkownik może zdecydować o wyborze kodeku dającego najlepsze efekty dźwiękowe bez uprzedniego zapisywania zmian. Aktualizacja oprogramowania dostarcza również moduł do automatycznego dostosowywania długości ścieżki dźwiękowej do całego klipu wideo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook